Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Praha 10 - Hostivař

PRONAJATO

Popis nemovitosti

Novinka – krásný byt po kompletní rekonstrukci k okamžitému nastěhování

Exkluzivně Vám nabízím k pronájmu velice pěkný a slunný byt po kompletní rekonstrukci s dispozicí 2+kk, o celkové obytné ploše 35 m2 + sklepní kóje 2 m2, situovaný ve 4. nadzemním podlaží panelového domu po kompletní rekonstrukci v atraktivní lokalitě Prahy 10 - městská část Hostivař, ul. Tenisová. V roce 2021 až 2022 prošla celá bytová jednotka kompletní a velice zdařilou rekonstrukci - na podlaze v obývací kuchyni se nachází vinylové podlaha v dekoru dlažby, v pokoji vybroušené parkety, v koupelně, WC a v předsíni dlažba. Elektřina v mědi, nové dveře včetně obložek, do koupelny celosklenění posuvné dveře. Nová kuchyňská linka s novými el. spotřebiči – pračka, myčka nádobí, el. trouba, varná sklokeramická deska, digestoř, menší vestavěná lednice, mikrovlnná trouba. V bytě se dále nachází sedací souprava s konferenčním stolkem, sektorový nábytek, kulatý stůl se 2 židlemi a křeslem, psací stůl s dalšími skříňkami, stolní PC a televize. Základní nájemné je ve výši 12.800,-Kč + poplatky na služby včetně elektřiny ve výši 3.637,-Kč. Jistota (kauce ve výši 2 měsíčních nájmů včetně záloh na služby, odměna zprostředkovatele ve výši 1měsíčního nájmu včetně poplatků na služby. V blízkém okolí domu supermarket Albert, Česká pošta, lékárna, prodejna potravin Norma, By Kebab Hostivař, plavecký bazén, sportovní hala, tenisové kurty, dětská hřiště apod. Autobusová zastávka u domu – autobusové linky č.  125, 154, 183 a noční linka č. 911. K nastěhování ihned, prohlídky dle dohody.

Půdporys

pudorys_bytu_1

manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Náš příběh

V roce 2009 jsme založili 1. Rodinnou realitní a finanční společnost v České republice - FAMILY BROKER, s.r.o.. Jsme tak první realitní kancelář, která za Vás vše vyřídí, aniž by jste se museli o cokoliv starat. Za celou dobu naší praxe v realitách (16 let) a ve financích (11 let) jsme zrealizovali tisíce úspěšných obchodů (prodej, pronájem, koupě) a zajistili pro naše klienty nespočet hypotečních úvěrů, včetně jejich refinancování, úvěry ze stavebního spoření, s nejnižší úrokovou sazbou na trhu, pojištění nemovitostí, pojištění osob, zdraví a majetku atd.  S naší několika letou praxí  je spokojeno 100% klientů, kteří se na nás obracejí i po mnoha letech a naše služby dál doporučují své rodině, známým, kamarádům, sousedům apod. 

Vyzkoušejte naše služby i Vy, nebudete litovat a proč vznikly tyto stránky?

Abychom zde prezentovali, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si naše tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží nám na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbáme na svém dobrém jménu a pověsti. Za nás pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte náš obdiv a děkujeme Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme u kávy.

                                  

                                                                                                     manželé

                                                                                       Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

 


manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF