Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Praha 6 -Bubeneč

PRONAJATO

Popis nemovitosti

Novinka - cihlový byt s výhledem do zeleně, Praha 6 - Bubeneč, ul. Někrasova

 

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu pěkný cihlový byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1 s příslušenstvím o obytné ploše 56,3 m2, situovaný v 1. nadzemním podlaží cihlového domu v lukrativní části Prahy 6 - Bubeneč, ul. Někrasova. Celý byt je orientovaný na západ, do klidného vnitrobloku plné zeleně. K bytu dále přináleží k užívání zděný sklep o výměře 5 m2. Z centrální předsíně bytu se dostaneme do 2 prostorných pokojů o výměře 22,5 m2 a 17,7 m2, menší kuchyně zařízenou plynovým sporákem a dřezem, dále pak na samostatnou toaletu a zděné koupelny s vanou. Vytápění bytu plynovým topením Waw, v kuchyni a v koupelně el. přímotop, ohřev teplé vody el. bojlerem. Okna dřevěná špaletová, opatřená záclonami a okrasnými mřížemi. Na podlaze v pokojích a v předsíni položen nový koberec, v ostatních částech bytu dlažba. Celý byt nově vymalován, ihned k nastěhování. Měsíční nájemné je ve výši 14.500,-Kč + poplatky (služby) ve výši 1.600,-Kč + zúčtovatelná záloha na elektřinu ve výši 1.500,-Kč a plyn ve výši 2.500,-Kč měsíčně. Jistota /kauce/ ve výši 1x měsíčního nájmu včetně poplatků a zúčtovatelných záloh, odměna zprostředkovatele ve výši 1x měsíčního nájmu včetně poplatků a záloh. Více informací nebo prohlídku si domluvte telefonicky nebo mailem. Energetická náročnost budovy Třída G uvedena dočasně do dodání PENB.

Fotogalerie

Půdorys

pudorys_bytu_1.[1]

manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Náš příběh

Před 13 roky jsme založili 1. Rodinnou realitní a finanční společnost v České republice - FAMILY BROKER, s.r.o.. Jsme tak první realitní kancelář, která za Vás vše vyřídí, aniž by jste se museli o cokoliv starat. Za celou dobu naší praxe v realitách (16 let) a ve financích (11 let) jsme zrealizovali tisíce úspěšných obchodů (prodej, pronájem, koupě) a zajistili pro naše klienty nespočet hypotečních úvěrů, včetně jejich refinancování, úvěry ze stavebního spoření, s nejnižší úrokovou sazbou na trhu, pojištění nemovitostí, pojištění osob, zdraví a majetku atd.  S naší několika letou praxí  je spokojeno 100% klientů, kteří se na nás obracejí i po mnoha letech a naše služby dál doporučují své rodině, známým, kamarádům, sousedům apod. 

Vyzkoušejte naše služby i Vy, nebudete litovat a proč vznikly tyto stránky?

Abychom zde prezentovali, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si naše tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží nám na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbáme na svém dobrém jménu a pověsti. Za nás pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte náš obdiv a děkujeme Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme u kávy.

                                  

                                                                                                          manželé

                                                                                           Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

 


manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF