Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Garáž Neratovice

PRONAJATO

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízím k pronájmu zděnou garáž na pozemku o celkové výměře 19 m2 v Neratovicích, v lokalitě za Městkou nemocnicí, ulice Mánesova a Mikoláše Alše. Vstup do garáže je zabezpečen dvoukřídlými plechovými vraty se 2 na sobě nezávislými zámky. V garáži o rozměru 3 x 5,8 m s průjezdní šířkou 2,38 a výškou 1,96 m, je vybudovaná montážní jáma pro případné opravy nebo pravidelnou údržbu Vašeho osobního auta, do garáže je zavedena elektřina 230 V. Měsíční nájem garáže činí 2.250,-Kč + elektřina, jistota (kauce) ve výši 3 měsíčních nájmů, odměna zprostředkovatele /rezervační poplatek/ je stanovena v paušální výši 10.000, -Kč. Platba na rok předem pronájmu výhodou. Garáž je volná ihned. Více informací nebo prohlídku si domluvte s makléřem.

manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Náš příběh

V roce 2009 jsme založili 1. Rodinnou realitní a finanční společnost v České republice - FAMILY BROKER, s.r.o.. Jsme tak první realitní kancelář, která za Vás vše vyřídí, aniž by jste se museli o cokoliv starat. Za celou dobu naší praxe v realitách (16 let) a ve financích (11 let) jsme zrealizovali tisíce úspěšných obchodů (prodej, pronájem, koupě) a zajistili pro naše klienty nespočet hypotečních úvěrů, včetně jejich refinancování, úvěry ze stavebního spoření, s nejnižší úrokovou sazbou na trhu, pojištění nemovitostí, pojištění osob, zdraví a majetku atd.  S naší několika letou praxí  je spokojeno 100% klientů, kteří se na nás obracejí i po mnoha letech a naše služby dál doporučují své rodině, známým, kamarádům, sousedům apod. 

Vyzkoušejte naše služby i Vy, nebudete litovat a proč vznikly tyto stránky?

Abychom zde prezentovali, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si naše tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží nám na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbáme na svém dobrém jménu a pověsti. Za nás pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte náš obdiv a děkujeme Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme u kávy.

                                  

                                                                                                     manželé

                                                                                       Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

 


manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF