Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD Mratín

PRONAJATO

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízím k pronájmu částečně zařízený RD s dispozicí 5+kk na pozemku o celkové výměře 277 m2 v obci Mratín, okr. Praha - východ. V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s francouzským oknem vedoucím na zahradu, kuchyňský kout s novou kuchyňskou linkou a elektrickými spotřebiči, dále samostatný pokoj, chodba a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V 1. patře domu jsou k dispozici 3 samostatné neprůchozí pokoje, koupelna s vanou a toaletou. V půdních prostorách domu je možné uskladnit sezónní věci apod. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem s ohřevem teplé vody, dům je napojen na veškeré IS: obecní vodovod, tlaková kanalizace, plyn a elektřina 230/400 V, internet. Měsíční náklady na bydlení (voda, elektřina, plyn apod.) jsou ve výši cca 5.500,-Kč + internet, jistota (kauce) ve výši 2 měsíčního nájemného bez poplatků, odměna zprostředkovatele ve výši 1 měsíčního nájmu bez poplatků. K nastěhování od 1.3.2022. Energetická třída G je uvedena dočasně, po dodání energetického štítku bude u inzerátu uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. Více informací a prohlídku si domluvte telefonicky nebo mailem.

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

pudorys_prizemi pudorys_1-patro 

manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Náš příběh

Před 13 roky jsme založili 1. Rodinnou realitní a finanční společnost v České republice - FAMILY BROKER, s.r.o.. Jsme tak první realitní kancelář, která za Vás vše vyřídí, aniž by jste se museli o cokoliv starat. Za celou dobu naší praxe v realitách (16 let) a ve financích (11 let) jsme zrealizovali tisíce úspěšných obchodů (prodej, pronájem, koupě) a zajistili pro naše klienty nespočet hypotečních úvěrů, včetně jejich refinancování, úvěry ze stavebního spoření, s nejnižší úrokovou sazbou na trhu, pojištění nemovitostí, pojištění osob, zdraví a majetku atd.  S naší několika letou praxí  je spokojeno 100% klientů, kteří se na nás obracejí i po mnoha letech a naše služby dál doporučují své rodině, známým, kamarádům, sousedům apod. 

Vyzkoušejte naše služby i Vy, nebudete litovat a proč vznikly tyto stránky?

Abychom zde prezentovali, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si naše tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží nám na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbáme na svém dobrém jménu a pověsti. Za nás pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte náš obdiv a děkujeme Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme u kávy.

                                  

                                                                                                          manželé

                                                                                           Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

 


manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF