Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD Odolena Voda

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Novostavba z roku 2004 - exkluzivní nabídka cihlového, energeticky úsporného domu v žádané a klidné lokalitě města Odolena Voda, okr. Praha - východ. V přízemí domu je k dispozici prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a pěknou kuchyňskou linkou se zabudovanými el. spotřebiči, a s přímým vstupem velkoplošnými prosklenými dveřmi na venkovní terasu a zahradu, kde můžete v klidu a v soukromí relaxovat. Chodbou v domě se dále dostaneme do 3 samostatných pokojů, koupelny vybavenou rohovou vanou, dvěma umyvadly, skříňkou se zrcadlem, osvětlením a otopným žebříkem. Součástí koupelny je plynový turbo kotel zn. PROTHERM se zásobníkem vody, určený k vytápění a ohřevu vody celého domu. Toaleta samostatně s umyvadlem a otopným žebříkem. Okna plastová v dřevěném dekoru jsou s žaluziemi, dřevěné obložky a dveře, voda v plastu, rozvody topení a elektřiny v mědi. Veškeré tyto rozvody jsou instalovány i do 1. patra, kde je možno vybudovat další 3 samostatné pokoje se sociálním zázemím a chodbou. Dům je postaven z PORFIXU o tl. 40 cm a zateplen polystyrenem o tl. 7,5 cm, střešní krytina tašky KM BETA, pozinkované okapy a svody. Dům je napojen na obecní kanalizaci, vodovodní přípojku, elektřinu 230/400 V a plynovou přípojku. Na prostorné zahradě se vzrostlými okrasnými a ovocnými stromy a keři se dále nachází polozapuštěný kruhový bazén o průměru 4,5 m, trampolína a plechová garáž pro uskladnění nářadí, zahradního nábytku apod. Vstup na pozemek je zajištěn vstupní dvoukřídlovou bránou a brankou, s možností parkování několika osobních vozidel. Koupě domu lze financovat hypotečním úvěrem s garancí nejnižší úrokové sazby na trhu. Více informací, nebo prohlídku si domluvte mailem nebo telefonicky.

Fotogalerie

manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Náš příběh

Před 13 roky jsme založili 1. Rodinnou realitní a finanční společnost v České republice - FAMILY BROKER, s.r.o.. Jsme tak první realitní kancelář, která za Vás vše vyřídí, aniž by jste se museli o cokoliv starat. Za celou dobu naší praxe v realitách (16 let) a ve financích (11 let) jsme zrealizovali tisíce úspěšných obchodů (prodej, pronájem, koupě) a zajistili pro naše klienty nespočet hypotečních úvěrů, včetně jejich refinancování, úvěry ze stavebního spoření, s nejnižší úrokovou sazbou na trhu, pojištění nemovitostí, pojištění osob, zdraví a majetku atd.  S naší několika letou praxí  je spokojeno 100% klientů, kteří se na nás obracejí i po mnoha letech a naše služby dál doporučují své rodině, známým, kamarádům, sousedům apod. 

Vyzkoušejte naše služby i Vy, nebudete litovat a proč vznikly tyto stránky?

Abychom zde prezentovali, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si naše tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží nám na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbáme na svém dobrém jménu a pověsti. Za nás pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte náš obdiv a děkujeme Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme u kávy.

                                  

                                                                                                          manželé

                                                                                           Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

 


manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF