Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD Zdiby

PRODÁNO

Popis nemovitosti

E x k l u z i v n í  n a b í d k a - výjimečná lokalita plná zeleně, centrum obce, veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti (180 m základní a mateřská škola, školní družina, obchod, pošta, obecní úřad, cukrárna, restaurace, pneuservis) a výborná dopravní dostupnost - zastávka BUS 100 m od domu, autobusové linky č. 371, 374, 608 na metro Kobylisy 11 minut. Částečně podsklepený RD z roku 1953 s dispozicí 4+1 a užitnou plochou 248 m2, prošel v letech 2004 - 2008 kompletní rekonstrukcí, včetně nových krovů, nových plastových oken se žaluziemi, rozvodu elektřiny, topení, vody, odpadů, omítek, podlah, venkovní fasády včetně zateplení). Vytápění domu a ohřev teplé vody plynovým kotlem zn. Junkers, dům napojen na veškeré IS: plyn, elektřina 230/400 V, obecní vodovod a kanalizace a tel. linka, satelit, 2 x komín). V přízemí domu se nachází vstupní chodba, koupelna se 2 umývadly s místem pro pračku, sprchovým koutem a vanou, samostatná toaleta se závěsným WC, bidetem a umývadlem, kuchyň s jídelním koutem a další 2 samostatné pokoje, z toho jeden s krbovými kamny. Z kuchyně se pak dále dostaneme do druhé chodby, odkud vedou dveře na zahradu a do sklepa (ze sklepa pak vedou dveře přímo na zahradu). Dřevěným schodištěm se dostaneme do 1. patra, kde se nachází tzv. atrium s posezením, chodba, 2 prostorné a samostatné pokoje a koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a závěsnou toaletou. Na jižně orientované zahradě se nachází vzrostlé stromy, venkovní posezení ze zámkové dlažby, v zadní části zahrady prostorná garáž pro 2 auta s vjezdem z ulice. Koupě domu lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma vyřídíme u všech finančních institucí. Více informací nebo prohlídku si domluvte telefonicky nebo mailem. D o p o r u č u j e m e.

manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Náš příběh

V roce 2009 jsme založili 1. Rodinnou realitní a finanční společnost v České republice - FAMILY BROKER, s.r.o.. Jsme tak první realitní kancelář, která za Vás vše vyřídí, aniž by jste se museli o cokoliv starat. Za celou dobu naší praxe jsme zrealizovali tisíce úspěšných obchodů (prodej, pronájem, koupě) a zajistili pro naše klienty nespočet hypotečních úvěrů, včetně jejich refinancování, úvěry ze stavebního spoření, s nejnižší úrokovou sazbou na trhu, pojištění nemovitostí, pojištění osob, zdraví a majetku atd.  S naší několika letou praxí  je spokojeno 100% klientů, kteří se na nás obracejí i po mnoha letech a naše služby dál doporučují své rodině, známým, kamarádům, sousedům apod. 

Vyzkoušejte naše služby i Vy, nebudete litovat a proč vznikly tyto stránky?

Abychom zde prezentovali, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si naše tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží nám na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbáme na svém dobrém jménu a pověsti. Za nás pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte náš obdiv a děkujeme Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme u kávy.

                                  

                                                                   Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

 


manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF