Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Praha 8 - Troja

Cena : 29.990.000,-Kč

Popis nemovitosti

Výjimečného nabídka stavebního pozemku v Praze 8 - Troji s výbornou dopravní a občanskou vybaveností, zastávka TRAM Trojská - 5 minut pešky od pozemku, stanice metra linky C  Kobylisy - 12 minut pěšky od pozemku, kde se také nachází veškerá občanská vybavenost.

 

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi stavební pozemek s nádherným a nerušeným výhledem do okolí o celkové výměře 1817 m2, situovaný v lukrativní části Prahy 8 - Troji, v ul. Na dlážděnce, v lokalitě plné zeleně a soukromí. Na pozemku byla v minulých letech vybudovaná plynová přípojka, el. přípojka, voda a kanalizace. Stavební pozemek vzhledem k jeho podmínkám je ideální k výstavbě moderního domu ve svahu o 2 nadzemních podlažích s celkovou užitnou plochou cca 250 m2. Příjezdová komunikace k pozemku asfaltová, vstup na oplocený pozemek ze tří stran, zajištěn vstupní bránou. Pozemek je k dispozici ihned, majitel pozemku si vyhrazuje právo prodat pozemek klientovi s nejvyšší nabídkou kupní ceny. Pozn. rozměry pozemku zakreslené na mapě jsou pouze orientační. Další informace nebo prohlídku si domluvte telefonicky nebo mailem u jednatelky společnosti FAMILY BROKER, s.r.o.  

Fotogalerie

manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Náš příběh

Před 13 roky jsme založili 1. Rodinnou realitní a finanční společnost v České republice - FAMILY BROKER, s.r.o.. Jsme tak první realitní kancelář, která za Vás vše vyřídí, aniž by jste se museli o cokoliv starat. Za celou dobu naší praxe v realitách (16 let) a ve financích (11 let) jsme zrealizovali tisíce úspěšných obchodů (prodej, pronájem, koupě) a zajistili pro naše klienty nespočet hypotečních úvěrů, včetně jejich refinancování, úvěry ze stavebního spoření, s nejnižší úrokovou sazbou na trhu, pojištění nemovitostí, pojištění osob, zdraví a majetku atd.  S naší několika letou praxí  je spokojeno 100% klientů, kteří se na nás obracejí i po mnoha letech a naše služby dál doporučují své rodině, známým, kamarádům, sousedům apod. 

Vyzkoušejte naše služby i Vy, nebudete litovat a proč vznikly tyto stránky?

Abychom zde prezentovali, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si naše tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží nám na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbáme na svém dobrém jménu a pověsti. Za nás pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte náš obdiv a děkujeme Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme u kávy.

                                  

                                                                                                          manželé

                                                                                           Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

 


manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF