Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek Přehvozdí

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Krásný stavební pozemek o výměře 1926 m2 určený k výstavbě rekreačního objektu.

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi velice pěkný, rovinatý stavební pozemek s vlastní studnou a zavedenou elektřinou o celkové výměře 1926 m2, situovaný v klidné části obce Přehvozdí, okr. Kolín. Obec Přehvozdí leží 5 km jižně od města Český Brod, 13 km východně od města Říčany a 5 km severozápadně od města Kostelec nad Černými lesy. Na pozemku parc. č. 42/1 katastrálního území Přehvozdí, lze dle vyjádření odboru výstavby a územního plánování MÚ v Českém Brodě, postavit rekreační přízemní objekt s podkrovím, aby zastavěná plocha a zpevněné plochy nepřesáhly 10 % z celkové výměry pozemku. V současné době se na pozemku nacházejí vzrostlé stromy a okrasné keře a dále 2 plně zařízené a obyvatelné maringotky s dřevěnou přístavbou, vhodné zejména k letní rekreaci. Raritou celého pozemku je i malý potůček, protékající u jižní hranice pozemku. Vstup na oplocený pozemek je zabezpečen uzamykatelnou bránou, příjezdová cesta k pozemku je zpevněná a ve vlastnictví obce. Pod příjezdovou cestou je vybudovaná kanalizace s možností zřízení tlakové kanalizační přípojky za poplatek ve výši cca 26.000,-Kč. V dalším období, po navýšení kapacity odběru vody, zde bude také vybudován obecní vodovod. Koupě pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám zcela zdarma vyřídíme u všech bank v České republice s nejnižší úrokovou sazbou na trhu. Pozemek je volný ihned, více informací nebo prohlídku si domluvte telefonicky nebo mailem.

Fotogalerie

manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Náš příběh

Před 13 roky jsme založili 1. Rodinnou realitní a finanční společnost v České republice - FAMILY BROKER, s.r.o.. Jsme tak první realitní kancelář, která za Vás vše vyřídí, aniž by jste se museli o cokoliv starat. Za celou dobu naší praxe v realitách (16 let) a ve financích (11 let) jsme zrealizovali tisíce úspěšných obchodů (prodej, pronájem, koupě) a zajistili pro naše klienty nespočet hypotečních úvěrů, včetně jejich refinancování, úvěry ze stavebního spoření, s nejnižší úrokovou sazbou na trhu, pojištění nemovitostí, pojištění osob, zdraví a majetku atd.  S naší několika letou praxí  je spokojeno 100% klientů, kteří se na nás obracejí i po mnoha letech a naše služby dál doporučují své rodině, známým, kamarádům, sousedům apod. 

Vyzkoušejte naše služby i Vy, nebudete litovat a proč vznikly tyto stránky?

Abychom zde prezentovali, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si naše tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží nám na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbáme na svém dobrém jménu a pověsti. Za nás pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte náš obdiv a děkujeme Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme u kávy.

                                  

                                                                                                          manželé

                                                                                           Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

 


manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF