Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek Stříbrná Skalice

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Výjimečná nabídka ke koupi

Zajímavá investiční příležitost

__________________________________________________________________________________

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi stavební pozemek u lesa, v krásné přírodě plné zeleně a s nádherným výhledem do okolí o celkové výměře 1186 m2, situovaný v klidné části obce Stříbrná Skalice, okr. Praha - východ. Na mírně svažitém pozemku je k dispozici přípojka elektřiny, odpad bude řešen prostřednictvím jímky, voda za pomocí studničního vrtu. Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě RD. Příjezdová cesta v současné době po zpevněném travním povrchu, cca do poloviny roku 2021 bude za mešní finanční příspěvek položen asfalt až k samotnému pozemku. V roce 2021 bude také upravena hlavní příjezdová cesta k celé oblasti asfaltovým povrchem. V Obci Stříbrná Skalice je k dispozici mateřské centrum, základní škola, zdravotní středisko, pošta, obecní úřad, obchod atd. Koupě pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám zcela zdarma vyřídíme u všech bank v České republice s nejnižší úrokovou sazbou na trhu. Více informací nebo prohlídku si domluvte telefonicky nebo mailem.     

manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Náš příběh

V roce 2009 jsme založili 1. Rodinnou realitní a finanční společnost v České republice - FAMILY BROKER, s.r.o.. Jsme tak první realitní kancelář, která za Vás vše vyřídí, aniž by jste se museli o cokoliv starat. Za celou dobu naší praxe jsme zrealizovali tisíce úspěšných obchodů (prodej, pronájem, koupě) a zajistili pro naše klienty nespočet hypotečních úvěrů, včetně jejich refinancování, úvěry ze stavebního spoření, s nejnižší úrokovou sazbou na trhu, pojištění nemovitostí, pojištění osob, zdraví a majetku atd.  S naší několika letou praxí  je spokojeno 100% klientů, kteří se na nás obracejí i po mnoha letech a naše služby dál doporučují své rodině, známým, kamarádům, sousedům apod. 

Vyzkoušejte naše služby i Vy, nebudete litovat a proč vznikly tyto stránky?

Abychom zde prezentovali, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si naše tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží nám na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbáme na svém dobrém jménu a pověsti. Za nás pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte náš obdiv a děkujeme Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme u kávy.

                                  

                                                                   Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

 


manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF