Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek Vrchlabí

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Jedinečná nabídka

Krásný stavební pozemek o výměře 1.354 m2, situovaný v lukrativní části města Vrchlabí s velice zajímavým projektem na výstavbu RD s platným stavebním povolením.

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi velice slunný, mírně svažitý a jiho-západně orientovaný stavební pozemek o celkové výměře 1.354 m2, situovaný v lukrativní a klidné části města Vrchlabí, v ul. Nad Berlínem, s krásným a volným výhledem do okolí a zeleně. Na pozemku jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě (obecní vodovod, kanalizace, elektřina a plyn). Vydané stavební povolení má platnost do března 2021 a lze ihned nebo dle potřeby zahájit výstavbu RD dle projektu. Příjezdová komunikace k pozemku asfaltová, v blízkém okolí zástavba lukrativních rodinných domů. V docházkové vzdálenosti od pozemku je veškerá občanská vybavenost, ZŠ 350 m, zastávka BUS 150 m, 10 minut chůzí vyhledávaný Camp Vejsplachy s přírodním koupáním, sportovní areál, cyklostezka apod. Koupě pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám zcela zdarma vyřídíme u všech bank v České republice s nejnižší úrokovou sazbou na trhu. Pozemek je volný ihned, více informací nebo prohlídku si domluvte telefonicky nebo mailem.

manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Náš příběh

V roce 2009 jsme založili 1. Rodinnou realitní a finanční společnost v České republice - FAMILY BROKER, s.r.o.. Jsme tak první realitní kancelář, která za Vás vše vyřídí, aniž by jste se museli o cokoliv starat. Za celou dobu naší praxe v realitách (16 let) a ve financích (11 let) jsme zrealizovali tisíce úspěšných obchodů (prodej, pronájem, koupě) a zajistili pro naše klienty nespočet hypotečních úvěrů, včetně jejich refinancování, úvěry ze stavebního spoření, s nejnižší úrokovou sazbou na trhu, pojištění nemovitostí, pojištění osob, zdraví a majetku atd.  S naší několika letou praxí  je spokojeno 100% klientů, kteří se na nás obracejí i po mnoha letech a naše služby dál doporučují své rodině, známým, kamarádům, sousedům apod. 

Vyzkoušejte naše služby i Vy, nebudete litovat a proč vznikly tyto stránky?

Abychom zde prezentovali, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si naše tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží nám na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbáme na svém dobrém jménu a pověsti. Za nás pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte náš obdiv a děkujeme Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme u kávy.

                                  

                                                                                                     manželé

                                                                                       Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

 


manželé Jana a Ing. Luboš Štanglerovi

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF