Naše situace byla velmi složitá, jak z hlediska možností dosažení na hypotéku, tak z hlediska výběru bytu. Paní Jana Štanglerová s námi prošla celý zdlouhavý a náročný proces, který několikrát vypadal, že se nepodaří. Nakonec díky inovativnímu a kreativnímu přístupu paní Jany se nám podařilo vysněný byt získat i s nutným financováním. Celá rodina jsme velmi ocenili její lidský, chápavý a vstřícný přístup. Uvažujete-li o koupi, prodeji či pronájmu nemovitosti, můžeme jen doporučit!
S panem ing. Štanglerem spolupracuje celá naše rodina už více než 15 let. Pro ty, co mají rádi exaktnější informace, saldo velmi úspěšné spolupráce je vedle minimálně 6 pronájmů nemovitostí i nákup 2 bytů, 2 garáží, 2 stavebních pozemků a prodej 1 domu a jednoho bytu, pokud to ještě dokážu spočítat. Pro ostatní potenciální - i velmi náročné - zákazníky a partnery mohu jen zkonstatovat, že ing. Štangler a jeho společnost je dokonale precizní, spolehlivý a velmi zkušený realitní makléř. Usmívám se, když se mi vybaví dokonale podrobný popis, jakým způsobem mám online odhlásit odběr elektrické energie včetně všech čísel a údajů, které k tomu budu potřebovat. Protože právě tak má vypadat péče o zákazníka, který má specifické potřeby. V době mé nepřítomnosti v ČR za mě ing. Štangler na základě plných mocí spolehlivě vyřizuje všechny činnosti spojené s prodejem a nákupem nemovitostí, je kdykoliv k zastižení a na jakékoliv podněty reaguje skutečně rychle. Jsem rád, že jsme se před lety potkali a ještě více mě těší, že spolu spolupracujeme dodnes.
Pan Štangler nám byl doporučen našim bývalým sousedem. Přátelský přístup se nám velmi líbil. Jednání bylo rychlé a profesionální. Oba manželé Štanglerovi nám velmi pomohli v naší komplikované situaci, a za to jim velmi děkujeme. Pokud bychom někdy v budoucnu potřebovali opět realitní či finanční služby, víme na koho se obrátit.
Během posledních deseti let realizovala pro naší širší rodinu společnost FAMILY BROKER s.r.o. prodej několika nemovitostí a poskytla nám cenné konzultace v oblasti trhu s nemovitostmi. Vše vždy proběhlo profesionálně a v přátelském duchu. Naposledy byl v roce 2020 úspěšně uskutečněn prodej stavební parcely ve Vrchlabí, a to i přes nepříznivou situaci díky pandemii koronaviru. Manželům Štanglerovým děkujeme mnohokrát za dlouholeté perfektní služby a těšíme se na případnou další spolupráci v budoucnu.
S panem Štanglerem jsem se seznámila náhodou při koupi domku za Prahou a přitom mi pomohl prodat byt. Byl milý, ochotný, vstřícný a tak jsem mu po delší době zavolala, jestli bych mohla opět využít jeho služeb. Vše opět proběhlo hladce a rychle. Můžu jenom poděkovat jemu i jeho ženě za pomoc. Pane Štanglere, ještě jednou moc děkuji.
Z mé strany maximální spokojenost :-).
Prodeje bytu a následného zaplacení developerského projektu jsme se obávali. Samozřejmě jsme potřebovali prodat byt za výhodnou cenu. Zkoušeli jsme větší realitní společnost. Jejich přístup nás nepřesvědčil. U rodinné firmy FAMILY BROKER, s. r. o. - u paní Jany jsme měli okamžitě s první návštěvou úplně jiný dojem. At´ už prodáváte nebo kupujete, můžete očekávat: respekt, empatii, jasnou a aktivní komunikaci, vstřícnost a obětavost. Respekt vůči Vám a Vašim potřebám. Respektování reálné situace na trhu. Jsme vděční také za profesionalitu, kompletní právnické služby a velmi dobře stanovenou cenu. Manželé Štanglerovi a jejich služby rozhodně doporučujeme využít. Jsou zárukou klidného, laskavého a přitom realistického přístupu.
Moc děkuji panu Ing. Štanglerovi za vstřícný, profesionální a lidský přístup při prodeji mého bytu v této nelehké době. Vše mi srozumitelně vysvětlil a pomohl mi najít nový byt k přestěhování.
Paní Štanglerovou jsem oslovila, na doporučení kolegyně, ohledně poradenství při výběru hypotéky. Po pár měsících měla v nabídce i nádherný byt, pro který jsem se nakonec rozhodla. Využila jsem tedy jak realitní, tak finanční služby a určitě bych doporučila. Vše proběhlo rychle i skrz aktuální situaci a jsem moc ráda za velice milý a profesionální přístup.
Když jsme se před rokem a kousek plni obav rozhodovali, zda si splnit sen a pořídit si domeček, setkali jsme se s manželi Štanglerovými, kteří nás k tomu nejen povzbudili, ale také nás tím vším provedli, pomohli nám s prodejem družstevního podílu i s koupí domu, se zajištěním financování i s pojištěním domu a s daní z nabytí nemovitosti. S jejich službami i velmi milým, ale zároveň i profesionálním přístupem jsme byli po celou tu dobu velmi spokojeni.
Moc děkujeme paní Štanglerové za její vstřícný a profesionální přístup při zprostředkování koupě bytu pro mě a přítelkyni kousek za Prahou. Vše proběhlo velice snadno, rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Celý proces koupě bytu nám byl detailně vysvětlen (vícekrát) krok za krokem a vše bylo jasné a srozumitelné. Spousty úkonů, se kterými bychom si sami nevěděly rady, za nás paní Štanglerová vždy ochotně vyřídila na základě námi poskytnutých a podepsaných dokumentů. Využil jsem také jejích služeb poradenství při výběru hypotéky, pojištění nemovitosti a životní pojištění a byl jsem maximálně spokojen."
Vždy jsme si mysleli, že prodej nemovitosti je velmi emotivní, náročný, musíte spoustu věcí zařídit a nikdo za Vás nic neudělá. Díky naší zkušenosti s realitní kanceláří FAMILY BROKER, s.r.o. víme, že obavy jsou v tomto ohledu zbytečné. Tím, že naše první zkušenost byla natolik dobrá, tak jsme se pro tuto společnost rozhodli i pro druhé. I když jsme prodávali byt v nelehké době, vše proběhlo hladce. Jedná se o seriózní společnost, která Vás vším provede, jak po stránce právního servisu tak i financování. Právní servis a veškerá jednání byla velmi rychlá a profesionální. Milý, lidský a vstřícný přístup, jak k nám jako k prodávajícím, tak i ke kupujícím. Vše proběhlo na jedničku. Tuto realitní kancelář můžeme jen doporučit.
Paní Štanglerová je výborná v zastupování svých klientů a ve svém oboru je velmi zkušená. Měli jsme tu čest při koupi bytu a následném hledání podnájemníků. Je spolehlivá, komunikativní a hájí zájmy svých klientů. Za nás můžeme vřele doporučit.
Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti FAMILY BROKER, s.r.o. a především realitní makléřce paní Janě Štanglerové, která nám k naší naprosté spokojenosti pomohla s prodejem bytu v Přezleticích. Svojí profesionalitou, zodpovědností, příjemným jednáním a lidským, laskavým přístupem dokázala dobře zorganizovat nejen samotné prohlídky bytu, ale také připravila veškeré potřebné dokumenty, účastnila se všech potřebných schůzek a vždy byla 100% dochvilná, spolehlivá a pohotově uměla odpovídat na všechny dotazy zájemců. Již při první prohlídce byla dokonale připravena nejen na otázky týkající se bytu, ale také okolních aktivit, občanské vybavenosti v obci, jízdních řádů a podobně, což považujeme při prodeji za velmi důležité. Poskytování služeb bylo skutečně na té nejvyšší úrovni. Oceňujeme také její ochotu jednat i ve svém volném čase. Paní Štanglerovou budeme doporučovat a s důvěrou se na ní v případě potřeby zvonu rádi obrátíme.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


      STANOVENÍ TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA