S panem Štanglerem jsme spolupracovali při koupi družstevního bytu. Byla to pro nás nová situace, do té doby jsme s družstevním bydlením neměli žádnou zkušenost. Musíme ale uznat, že pan Štangler se vyzná a všechny specifika tohoto bydlení nám dokázal krásně vysvětlil a vše přizpůsobit tak, aby byli spokojeni prodávající i my. Především oceňujeme jeho trpělivost při úpravách smluv, kde jsme si opět vyšli vstříc a ač to z naší strany byly trošku průtahy, vše klaplo na jedničku. Pan Štangler byl vždy na telefonu, ochotný poradit, jeho přístup nám maximálně vyhovoval, je profesionální, přátelský a efektivní. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, víme kam se obrátit.
Na Ing. Štanglera potažmo na firmu Family Broker jsem dostala kontakt od kamarádky, protože jsem zrovna řešila prodej bytu a koupi nového bytu. Musím říct, že jsem jí nesmírně vděčná. Spolupráce s Ing. Štanglerem byla naprosto perfektní a profesionální od začátku do konce. Vždy mi každý krok řádně a lidsky vysvětlil a se vším poradil. Od prvního setkání při prohlídce našeho prodávaného bytu jsem měla velice dobrý pocit a byla jsem přesvědčena, že jsem v těch nejlepších rukou. Prodej bytu proběhl bez sebemenších komplikací včetně právního zastoupení. Firmu Family Broker bych doporučila každému kdo by něco podobného řešil.
"Se společností FAMILY BROKER s.r.o. jsem se poprvé setkal při nákupu bytu a následně jsem jejich služby využil také při pronájmu stejné nemovitosti. Se spoluprací jsem byl velmi spokojen. Zejména jsem ocenil, že vše domluvené vždy platilo, vzájemná komunikace byla velmi rychlá a flexibilní. Připravené právní dokumenty byly velmi dobře připravené. Dále bych chtěl vyzvednout jejich znalost realitního trhu - přesně vědí jak se pohybují ceny a co je a není reálné. Spolupráci mohu tedy jen a jen doporučit, protože jejich služby byly opravdu excelentní. "
Jsem docela rád že jsem se obrátil pro realitní služby na rodinnou firmu Family Broker. Jednal jsem s paní Janou Štanglerovou i s Ing. Lubošem Štanglerem. Jejich jednání bylo vždy velmi upřímné a snažili se mi vyhovět při každém jednání, které jsme spolu vedli. Jsou korektní i pro podání vysvětlení dotazů které jsem telefonu s nimi měl. S Family Broker jsem se setkal celkem tři krát při jednání v Přezleticích místo hned za Prahou. Poprvé před 4 lety když jsem kupoval byt jehož prodej měla na starosti paní Jana Štanglerová. Poté jsem přijal od ní nabídku že mi vybere nájemníka protože jsem se rozhodl byt pronajmout. Protože jsem byl spokojen s koupi bytu i vyjednáním pronájmu, proto jsem neváhal na Family Broker, která sídlí mimo hlavní město se znovu obrátit i po 4 letech se sjednáním pronájmu znovu. Jednal se mnou Ing. Štanglerem. Mají řádně vypracované smlouvy. Jsem rozhodnut se na ně obrátit kdykoliv jindy. Děkuji všem.
Naše situace byla velmi složitá, jak z hlediska možností dosažení na hypotéku, tak z hlediska výběru bytu. Paní Jana Štanglerová s námi prošla celý zdlouhavý a náročný proces, který několikrát vypadal, že se nepodaří. Nakonec díky inovativnímu a kreativnímu přístupu paní Jany se nám podařilo vysněný byt získat i s nutným financováním. Celá rodina jsme velmi ocenili její lidský, chápavý a vstřícný přístup. Uvažujete-li o koupi, prodeji či pronájmu nemovitosti, můžeme jen doporučit!
S panem ing. Štanglerem spolupracuje celá naše rodina už více než 15 let. Pro ty, co mají rádi exaktnější informace, saldo velmi úspěšné spolupráce je vedle minimálně 6 pronájmů nemovitostí i nákup 2 bytů, 2 garáží, 2 stavebních pozemků a prodej 1 domu a jednoho bytu, pokud to ještě dokážu spočítat. Pro ostatní potenciální - i velmi náročné - zákazníky a partnery mohu jen zkonstatovat, že ing. Štangler a jeho společnost je dokonale precizní, spolehlivý a velmi zkušený realitní makléř. Usmívám se, když se mi vybaví dokonale podrobný popis, jakým způsobem mám online odhlásit odběr elektrické energie včetně všech čísel a údajů, které k tomu budu potřebovat. Protože právě tak má vypadat péče o zákazníka, který má specifické potřeby. V době mé nepřítomnosti v ČR za mě ing. Štangler na základě plných mocí spolehlivě vyřizuje všechny činnosti spojené s prodejem a nákupem nemovitostí, je kdykoliv k zastižení a na jakékoliv podněty reaguje skutečně rychle. Jsem rád, že jsme se před lety potkali a ještě více mě těší, že spolu spolupracujeme dodnes.
Pan Štangler nám byl doporučen našim bývalým sousedem. Přátelský přístup se nám velmi líbil. Jednání bylo rychlé a profesionální. Oba manželé Štanglerovi nám velmi pomohli v naší komplikované situaci, a za to jim velmi děkujeme. Pokud bychom někdy v budoucnu potřebovali opět realitní či finanční služby, víme na koho se obrátit.
Během posledních deseti let realizovala pro naší širší rodinu společnost FAMILY BROKER s.r.o. prodej několika nemovitostí a poskytla nám cenné konzultace v oblasti trhu s nemovitostmi. Vše vždy proběhlo profesionálně a v přátelském duchu. Naposledy byl v roce 2020 úspěšně uskutečněn prodej stavební parcely ve Vrchlabí, a to i přes nepříznivou situaci díky pandemii koronaviru. Manželům Štanglerovým děkujeme mnohokrát za dlouholeté perfektní služby a těšíme se na případnou další spolupráci v budoucnu.
S panem Štanglerem jsem se seznámila náhodou při koupi domku za Prahou a přitom mi pomohl prodat byt. Byl milý, ochotný, vstřícný a tak jsem mu po delší době zavolala, jestli bych mohla opět využít jeho služeb. Vše opět proběhlo hladce a rychle. Můžu jenom poděkovat jemu i jeho ženě za pomoc. Pane Štanglere, ještě jednou moc děkuji.
Z mé strany maximální spokojenost :-).
Prodeje bytu a následného zaplacení developerského projektu jsme se obávali. Samozřejmě jsme potřebovali prodat byt za výhodnou cenu. Zkoušeli jsme větší realitní společnost. Jejich přístup nás nepřesvědčil. U rodinné firmy FAMILY BROKER, s. r. o. - u paní Jany jsme měli okamžitě s první návštěvou úplně jiný dojem. At´ už prodáváte nebo kupujete, můžete očekávat: respekt, empatii, jasnou a aktivní komunikaci, vstřícnost a obětavost. Respekt vůči Vám a Vašim potřebám. Respektování reálné situace na trhu. Jsme vděční také za profesionalitu, kompletní právnické služby a velmi dobře stanovenou cenu. Manželé Štanglerovi a jejich služby rozhodně doporučujeme využít. Jsou zárukou klidného, laskavého a přitom realistického přístupu.
Moc děkuji panu Ing. Štanglerovi za vstřícný, profesionální a lidský přístup při prodeji mého bytu v této nelehké době. Vše mi srozumitelně vysvětlil a pomohl mi najít nový byt k přestěhování.
Paní Štanglerovou jsem oslovila, na doporučení kolegyně, ohledně poradenství při výběru hypotéky. Po pár měsících měla v nabídce i nádherný byt, pro který jsem se nakonec rozhodla. Využila jsem tedy jak realitní, tak finanční služby a určitě bych doporučila. Vše proběhlo rychle i skrz aktuální situaci a jsem moc ráda za velice milý a profesionální přístup.
Když jsme se před rokem a kousek plni obav rozhodovali, zda si splnit sen a pořídit si domeček, setkali jsme se s manželi Štanglerovými, kteří nás k tomu nejen povzbudili, ale také nás tím vším provedli, pomohli nám s prodejem družstevního podílu i s koupí domu, se zajištěním financování i s pojištěním domu a s daní z nabytí nemovitosti. S jejich službami i velmi milým, ale zároveň i profesionálním přístupem jsme byli po celou tu dobu velmi spokojeni.
Moc děkujeme paní Štanglerové za její vstřícný a profesionální přístup při zprostředkování koupě bytu pro mě a přítelkyni kousek za Prahou. Vše proběhlo velice snadno, rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Celý proces koupě bytu nám byl detailně vysvětlen (vícekrát) krok za krokem a vše bylo jasné a srozumitelné. Spousty úkonů, se kterými bychom si sami nevěděly rady, za nás paní Štanglerová vždy ochotně vyřídila na základě námi poskytnutých a podepsaných dokumentů. Využil jsem také jejích služeb poradenství při výběru hypotéky, pojištění nemovitosti a životní pojištění a byl jsem maximálně spokojen."
Vždy jsme si mysleli, že prodej nemovitosti je velmi emotivní, náročný, musíte spoustu věcí zařídit a nikdo za Vás nic neudělá. Díky naší zkušenosti s realitní kanceláří FAMILY BROKER, s.r.o. víme, že obavy jsou v tomto ohledu zbytečné. Tím, že naše první zkušenost byla natolik dobrá, tak jsme se pro tuto společnost rozhodli i pro druhé. I když jsme prodávali byt v nelehké době, vše proběhlo hladce. Jedná se o seriózní společnost, která Vás vším provede, jak po stránce právního servisu tak i financování. Právní servis a veškerá jednání byla velmi rychlá a profesionální. Milý, lidský a vstřícný přístup, jak k nám jako k prodávajícím, tak i ke kupujícím. Vše proběhlo na jedničku. Tuto realitní kancelář můžeme jen doporučit.
Paní Štanglerová je výborná v zastupování svých klientů a ve svém oboru je velmi zkušená. Měli jsme tu čest při koupi bytu a následném hledání podnájemníků. Je spolehlivá, komunikativní a hájí zájmy svých klientů. Za nás můžeme vřele doporučit.
Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti FAMILY BROKER, s.r.o. a především realitní makléřce paní Janě Štanglerové, která nám k naší naprosté spokojenosti pomohla s prodejem bytu v Přezleticích. Svojí profesionalitou, zodpovědností, příjemným jednáním a lidským, laskavým přístupem dokázala dobře zorganizovat nejen samotné prohlídky bytu, ale také připravila veškeré potřebné dokumenty, účastnila se všech potřebných schůzek a vždy byla 100% dochvilná, spolehlivá a pohotově uměla odpovídat na všechny dotazy zájemců. Již při první prohlídce byla dokonale připravena nejen na otázky týkající se bytu, ale také okolních aktivit, občanské vybavenosti v obci, jízdních řádů a podobně, což považujeme při prodeji za velmi důležité. Poskytování služeb bylo skutečně na té nejvyšší úrovni. Oceňujeme také její ochotu jednat i ve svém volném čase. Paní Štanglerovou budeme doporučovat a s důvěrou se na ní v případě potřeby zvonu rádi obrátíme.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení